Zabiegi Yonelle

PRO-VITAL Zabieg intenywnie nawilżający

Doskonały zabieg wygładzający i szybko poprawiający kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia, wysuszenia, dyskomfortu i zachwiania równowagi wodno-lipidowej, szczególnie polecany palaczom.
Zabieg obejmuje: demakijaż z użyciem hialuronowego toniku ze składnikami NMF, eksfoliację progresywną z kwasem fitowym + retinol+ AHA-amfosystem, po eksfoliacji kwasami czas na ultrawygładzający peeling enzymatyczny z aktywną papainą i proliną. Następnie za pomocą sonoforezy wtłaczamy czysty kwas hialuronowy. Kolejnym krokiem jest masaż twarzy z regenerującym kremem do masażu, który zawiera m.in. pro-retinol. Po masażu nakładamy supernawilżającą maskę z aminokwasami i witaminami a następnie hialuronowy krem nawilżający oraz peptydowy krem przeciw zmarszczkowy pod oczy.

cena: 160 zł


Contra Redness -Zabieg regenerujący obkurczający naczynka

W zabiegu zastosowana została farmaceutyczna eskulina, usprawnia mikrokrążenie, wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń krwionośnych, łagodzi objawy podrażnienia.
Zabieg obejmuje: demakijaż z użyciem progresywnego toniku złuszczającego, który obkurcza rozszerzone pory, następnie ultrawygładzający peeling enzymatyczny, za pomocą sonoforezy wtłaczane jest serum z hesperydyną. Kolejnym krokiem jest intensywna maska regenerująca na naczynka, po masce wykonywany jest masaż na bazie olejku z kiełków ryżu oraz jojoba. Kolejna maska tym razem Bio-alginat obkurczający naczynia. Na zakończenie rytuału peptydowy krem przeciw zmarszczkom pod oczy oraz wzmacniający krem nawilżający na naczynka.

cena: 160 zł