Zabiegi Purles


Marka Purles jest połączeniem sił natury i tradycji z róźnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej.

  Zabieg:
 • SensiSkin Garden Ceremony for Capillaries Skin

Wskazania:
Kojąca ceremonia do skóry wrażliwej i naczyniowej
Cel:
Redukcja podrażnienia, wzmacnia system immunologiczny skóry i uszczelnia ściany naczyń skrwionośnych
Przebieg: Wykonanie peelingu enzymatycznego Bamboo Powder, masaż twarzy szyi i dekoltu Smoothing Elixir na bazie alantoiny, aloesu, kolagenu morskiego, Maska algowa z czarnej porzeczki, witaminy C i krzemionki. Krem na zakończenie

Cena: 140zł

  Zabieg:
 • SensiSkin Garden Ceremony for Oil Skin

Wskazania:
Ceremonia do skóry mieszanej/ tłustej, ale jednocześnie wrażliwej i skłonnej do podrażnień
Cel:
Regulijąco wyciszający zabieg, który oczyszcza skórę, działa detoksykująco oraz normalizująco pracę gruczołów łojowych.
Przebieg: Demakijaż, wykonanie peelingu enzymatycznego Bamboo Powder, masaż twarzy szyi i dekoltu olejem z otębów ryżu, maska Herbal Powder Mask z rukwią wodną, pietruszkę, bazylię któa działa przeciwzapalnie i seboregulująco.

Cena: 140zł

  Zabieg:
 • Vitamin C Skin Therapy

Wskazania:
Skóra szara, zmęczona, naczynka
Cel:
20% Vit. C regeneruje, podnosi poziom nawilżenia, spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, wygładza, wyrównuje kolor cery.
Przebieg: Demakijaż, przygotowanie skóry peeling enzymatyczny Bamboo Powder, faza aktywna wprowadzenie ampułki z witaminą C za pomocą mezoterapii bezigłowej, ultradźwięków. Maska algowa z czarną porzeczką.

Cena: 140zł

  Zabieg:
 • Stem Cells Ceremony

Wskazania:
Zabieg rekomendowany dla skórz z pierwszymi oznakami starzenia, skóra odwodniona, zmęczona
Cel:
Ceremonia przywraca młodszy, zdrowszy wygląd cerze, nawilża ją i wspomaga podniesienie poziomu sprężystości.
Przebieg: Wykonanie peelingu enzymatycznego Bamboo Powder, masaż twarzy szyi i dekoltu ampułką z komórkami macierzystymi, Maska z komórkami macierzystymi zamkniętymi w liposomach oraz sorbitolem który wiąże wodę na powierzni skóry.

Cena: 140zł

  Zabieg:
 • Pure Rebalancing Ceremony

Wskazania:
skóra tłusta, mieszanai problematyczna w każdym wieku, z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami, także ze wskazaniem do czyszczenia manualnego.
Cel:
Regulacja pracy gruczołów łojowych, przyśpiesza gojenie się stanów zapalnych, detoksykacja, zwężenie i oczyszczenie porów.
Przebieg: demakijaż , eksfoliacja soft gommage z kwasem mlekowym, hydrolizat protein pszenicy, ekstrakt z szampana, faza aktywna wtłoczenie masażem bądź ultradźwiękami eliksiru seboregulującego z kwasem salicylowym, glikozamidem, ekstraktem z owoców cytrusowych, borówki, borówki. Maska Multi Solution z glinką zieloną, białą, ekstraktem z drożdży, olejem z wiesiołka, ze słodkich migdałów, sezamowy. Zakończenie Smart Balance krem z niacynamidem, ekstrakt z łopianu, drożdży, pirydoksyna, pantenol, treonina, alantoina, kwas cytrynowy oraz biotyną.

Cena: 140zł